15 กุมภาพันธ์ 2563 - 15:27


League Time Home Score Away HT
AUS NPLV 15/02 - 15:00 Dandenong Thunder 2 - 0 Dandenong City 2 - 0
RUS FNLC 15/02 - 15:00 Shinnik Yaroslavl 1 - 0 SKA Rostov 1 - 0
SOU MD 15/02 - 15:00 Maritzburg Utd U21 0 - 1 Chippa Utd. U21 0 - 1
SOU MD 15/02 - 15:00 Polokwane U21 0 - 0 Bloem Celtic U21 0 - 0
SOU MD 15/02 - 15:00 Supersport Utd U21 0 - 0 Mamelodi Sundowns U21 0 - 0
WOR CF 15/02 - 15:00 Mounties Wanderers FC (Aus) 1 - 1 North Shore Mariners (Aus) 1 - 1
ECU LP 16/02 - 00:00 Aucas 0 - 2 Delfin
SOU MD 15/02 - 15:00 Black Leopards U21 - Baroka U21
AUS A 15/02 - 15:30 เวสเทิร์น ซิดนีย์ - นิวคาสเซิ่ล เจตส์
CAM C 15/02 - 15:30 Sports Academy - National Defense
WOR CF 15/02 - 15:30 Kromeriz (Cze) - Zbrojovka Brno B (Cze)
WOR CF 15/02 - 15:30 Persela Lamongan (Ina) - Sabah (Mys)
AUS NPLV 15/02 - 16:00 Hume City - Altona Magic
MYA NL 15/02 - 16:00 Hantharwady Utd - Yadanarbon
MYA NL 15/02 - 16:00 Rakhine United - Magwe
WOR CF 15/02 - 16:00 Bayswater (Aus) - Perth SC (Aus)
WOR CF 15/02 - 16:00 Cockburn City (Aus) - Floreat Athena (Aus)
WOR CF 15/02 - 16:00 Forrestfield (Aus) - Balga (Aus)
WOR CF 15/02 - 16:00 IFK Lulea (Swe) - Bodens (Swe)
WOR CF 15/02 - 16:00 Ripensia Timisoara (Rou) - Dumbravita (Rou)
WOR CF 15/02 - 16:00 Ruzomberok B (Svk) - L. Hradok (Svk)
WOR CF 15/02 - 16:00 Slavicin (Cze) - Zlin B (Cze)
WOR CF 15/02 - 16:00 Trinec (Cze) - Ostrava B (Cze)
WOR CF 15/02 - 16:00 U. Cluj (Rou) - Cugir (Rou)
WOR CF 15/02 - 16:00 Veles Moscow (Rus) - Saturn Ramenskoye (Rus)
WOR CF 15/02 - 16:15 FK Pardubice (Cze) - Usti nad Orlici (Cze)
WOR CF 15/02 - 16:15 Vlasim (Cze) - Benesov (Cze)
AUS NPLQ 15/02 - 16:30 Magpies Crusaders - Brisbane Strikers
MYA NL 15/02 - 16:30 Chin United - Ayeyawady
WOR CF 15/02 - 16:30 Brno (Cze) - Podbrezova (Svk)
WOR CF 15/02 - 16:30 Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie)
ALG U21L 15/02 - 17:00 Biskra U21 - CR Belouizdad U21
ALG U21L 15/02 - 17:00 Hussein Dey U21 - Bel Abbes U21
ALG U21L 15/02 - 17:00 JS Kabylie U21 - ASO Chlef U21
ALG U21L 15/02 - 17:00 Magra U21 - ES Setif U21
ALG U21L 15/02 - 17:00 Paradou U21 - Saoura U21
BUL V 15/02 - 17:00 Neftochimic Burgas - Montana
GER JBN 15/02 - 17:00 St. Pauli U19 - Magdeburg U19
GER JBN 15/02 - 17:00 โวล์ฟสบวร์ก U19 - Chemnitzer FC U19
GER JBS 15/02 - 17:00 บาเยิร์น มิวนิค U19 - ฮอฟเฟ่นไฮม์ U19
GER JBS 15/02 - 17:00 Furth U19 - ไมนซ์ U19
GER JBW 15/02 - 17:00 โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค U19 - ฟอร์ทูน่า ดุสเซลดอร์ฟ U19
ITA P1 15/02 - 17:00 โบโลญญ่า U19 - โรม่า U19
ITA P1 15/02 - 17:00 ฟิออเรนติน่า U19 - โตริโน่ U19
ITA P1 15/02 - 17:00 ซัสเซาโล่ U19 - กายารี่ U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Cosenza U19 - โฟรซิโนเน่ U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Entella U19 - Cittadella U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Lecce U19 - โครโตเน่ U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Livorno U19 - เบเนเวนโต้ U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Pisa U19 - Juve Stabia U19
ITA P2 15/02 - 17:00 Trapani U19 - Salernitana U19
SOU MD 15/02 - 17:00 Golden Arrows U21 - Amazulu U21
SPA PDW 15/02 - 17:00 Sevilla FC W - EDF Logrono W
TUR 2LRG 15/02 - 17:00 Bayburt - Kardemir Karabuk
TUR 2LRG 15/02 - 17:00 FK Vanspor - Ergene Velimese
TUR 2LRG 15/02 - 17:00 Kastamonuspor - Bodrumspor
TUR 2LRG 15/02 - 17:00 Sivas Belediyespor - Ankara Demirspor
TUR 3LG1 15/02 - 17:00 Karakopru - Yomraspor
TUR 3LG1 15/02 - 17:00 Yeni Orduspor - Hopaspor
TUR 3LG2 15/02 - 17:00 Cizrespor - Payasspor
TUR 3LG2 15/02 - 17:00 Ofspor - Kocaelispor
TUR 3LG3 15/02 - 17:00 Batman Petrolspor - Darica Genclerbirligi
TUR 3LG3 15/02 - 17:00 Kelkit - Soma Spor
TUR 3LG3 15/02 - 17:00 Malatya - Osmaniyespor
WOR CF 15/02 - 17:00 Belshina (Blr) - Slutsk (Blr)
WOR CF 15/02 - 17:00 Blansko (Cze) - Hodonin (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:00 Dubnica (Svk) - Vitkovice (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:00 GKS Jastrzebie (Pol) - Garbarnia (Pol)
WOR CF 15/02 - 17:00 Hankofen-Hailing (Ger) - Buchbach (Ger)
WOR CF 15/02 - 17:00 Heimstetten (Ger) - Deisenhofen (Ger)
WOR CF 15/02 - 17:00 Hvidovre (Den) - FA 2000 (Den)
WOR CF 15/02 - 17:00 Middelfart (Den) - Kolding IF (Den)
WOR CF 15/02 - 17:00 Olsztyn (Pol) - Pruszkow (Pol)
WOR CF 15/02 - 17:00 Povazska Bystrica (Svk) - L. Mikulas (Svk)
WOR CF 15/02 - 17:00 Skeid (Nor) - Strommen (Nor)
WOR CF 15/02 - 17:00 Sparta Prague B (Cze) - Jablonec B (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:00 Varnsdorf (Cze) - Liberec B (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:00 Vyskov (Cze) - Jihlava (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:00 Zizkov (Cze) - Velvary (Cze)
BUL V 15/02 - 17:30 Botev Galabovo - Pirin Blagoevgrad
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Afjet Afyonspor - 1922 Konyaspor
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Bak Spor - Pendikspor
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Corum - Zonguldak
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Inegolspor - H.Trabzon
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Kirklarelispor - Sanliurfaspor
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Manisa FK - Samsunspor
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Sancaktepe - Hacettepe
TUR 2LWG 15/02 - 17:30 Tarsus - Gumushanespor
TUR 2LRG 15/02 - 17:30 Etimesgut - Utas Usakspor
TUR 2LRG 15/02 - 17:30 Eyupspor - Kahramanmarasspor
TUR 2LRG 15/02 - 17:30 Sakaryaspor - Kirsehir Belediyespor
TUR 2LRG 15/02 - 17:30 Tuzlaspor - Bandirmaspor
TUR 3LG1 15/02 - 17:30 Duzcespor - Sile Yildizspor
TUR 3LG1 15/02 - 17:30 Erzin - 24 Erzincanspor
TUR 3LG1 15/02 - 17:30 Serik Belediyespor - Kizilcaboluk Spor Kulubu
TUR 3LG1 15/02 - 17:30 Silivrispor - Catalca
TUR 3LG1 15/02 - 17:30 Sultanbeyli - Tokatspor
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Belediye Derince - Agri 1970
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Erbaaspor - Alemdag
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Karsiyaka - Fatsa Belediyespor
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Kozan - Kemerspor 2003
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Tepecik - Erokspor
TUR 3LG2 15/02 - 17:30 Turgutluspor - Elaziz Bld.
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Golcukspor - Pazarspor
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Halide E. - Karacabey Belediyespor
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Modafenspor - Nevsehirspor
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Muglaspor - Diyarbakirspor
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Nazillispor - Bayrampasa
TUR 3LG3 15/02 - 17:30 Yozgatspor 1959 FK - Altindag Bld.
WOR CF 15/02 - 17:30 Tyreso (Swe) - Lidingo IFK (Swe)
WOR CF 15/02 - 17:30 Usti nad Labem (Cze) - Vysehrad (Cze)
WOR CF 15/02 - 17:30 Volna Pinsk (Blr) - Smolevichi (Blr)
THA TL1 15/02 - 17:45 แบงค็อก ยูไนเต็ด - ประจวบ
THA TL2 15/02 - 17:45 เชียงใหม่ ยูไนเต็ด - นครพนม
IRA D1 15/02 - 17:45 Fajr Sepasi - Rayka Babol
IRA D1 15/02 - 17:45 Gol Reyhan Alborz - Malavan
IRA D1 15/02 - 17:45 Mes Rafsanjan - Arman Gohar
IRA D1 15/02 - 17:45 Navad Urmia - Damash
IRA D1 15/02 - 17:45 Niroye Zamini - Aluminium Arak
RUS FNLC 15/02 - 17:45 Tomsk - Tambov
THA TL1 15/02 - 18:00 สุโขทัย - สุพรรณบุรี
THA TL2 15/02 - 18:00 หนองบัวพิชญ - เกษตรศาสตร์
AZE PL 15/02 - 18:00 Zira - คาราบัค
CAM C 15/02 - 18:00 Phnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge
CAM C 15/02 - 18:00 Visakha - Police Commissary
FIN SC 15/02 - 18:00 TPS - Honka
GER JBN 15/02 - 18:00 Dresden U19 - Cottbus U19
GER JBN 15/02 - 18:00 ไลป์ซิก U19 - ฮันโนเวอร์ 96 U19
ITA P1 15/02 - 18:00 Pescara U19 - อตาลันต้า U19
ITA P2 15/02 - 18:00 Ascoli U19 - Perugia U19
ITA SAW 15/02 - 18:00 Bari W - Florentia W
ITA SAW 15/02 - 18:00 Tavagnacco W - AC Milan W
NET EU19 15/02 - 18:00 อัลเมเร่ ซิตี้ U19 - วิลเลม ทเว U19
POL PCW 15/02 - 18:00 Medyk Konin W - Leczna W
POR LP 15/02 - 18:00 Academica - Mafra
SPA TD 15/02 - 18:00 Santa Catalina Atletico - Andratx
TAN LKB 15/02 - 18:00 Kinondoni MC - Polisi Tanzania
TUR SL 15/02 - 18:00 Denizlispor - เคย์เสรีสปอร์
TUR 1L 15/02 - 18:00 Hatayspor - อคิห์ซาร์ เบเลดิเยสปอร์
TUR 2LWG 15/02 - 18:00 Amedspor - Sariyer
WOR CF 15/02 - 18:00 Armadale (Aus) - Gwelup Croatia SC (Aus)
WOR CF 15/02 - 18:00 Bronshoj (Den) - BK Frem (Den)
WOR CF 15/02 - 18:00 Bytovia Bytow (Pol) - Kotwica Kolobrzeg (Pol)
WOR CF 15/02 - 18:00 Chrudim (Cze) - Prepere (Cze)
WOR CF 15/02 - 18:00 Holbaek (Den) - Skovshoved (Den)
WOR CF 15/02 - 18:00 Hradec Kralove (Cze) - Vltavin (Cze)
WOR CF 15/02 - 18:00 Lafnitz (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut)
WOR CF 15/02 - 18:00 Legionowo (Pol) - Swit (Pol)
WOR CF 15/02 - 18:00 Mandurah City (Aus) - Canning (Aus)
WOR CF 15/02 - 18:00 Odra Opole (Pol) - Polonia Bytom (Pol)
WOR CF 15/02 - 18:00 Rockingham City (Aus) - ECU Joondalup (Aus)
WOR CF 15/02 - 18:00 Stockholm Internazionale (Swe) - Sundbybergs (Swe)
WOR CF 15/02 - 18:00 Utsiktens (Swe) - Lindome (Swe)
WOR CFW 15/02 - 18:00 Fart W (Nor) - Kolbotn W (Nor)
WOR CF 15/02 - 18:10 Paide (Est) - Flora (Est)
IRA D1 15/02 - 18:15 Esteghlal Khuzestan - Shahrdari Tabriz
WOR CF 15/02 - 18:15 B 1908 (Den) - Hillerod (Den)
ALG U21L 15/02 - 18:30 USM Alger U21 - MC Alger U21
ENG PLU18 15/02 - 18:30 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ U18 - เอฟเวอร์ตัน U18
FIN SC 15/02 - 18:30 HJK - Mariehamn
ICE LC 15/02 - 18:30 Kopavogur - Grindavik
IND I 15/02 - 18:30 Churchill Brothers - Aizawl
WOR CF 15/02 - 18:30 Kladno (Cze) - Pribram B (Cze)
WOR CF 15/02 - 18:30 Lisen (Cze) - Kromeriz (Cze)
POR CP 15/02 - 18:45 Gondomar - Felgueiras
THA TL1 15/02 - 19:00 ประทุม ยูไนเต็ด - เมืองทอง ยูไนเต็ด
THA TL2 15/02 - 19:00 เอ็มโอเอฟ ศุลกากร ยูไนเต็ด - ขอนแก่น เอฟซี
SPA LL 15/02 - 19:00 มายอร์ก้า - เดปอร์ติโบ อลาเบส
CAM ET 15/02 - 19:00 Dynamo Douala - Ngaoundere
EGY EC 15/02 - 19:00 Abu Qir Semad - Haras El Hodood
ETH PL 15/02 - 19:00 Mekelle 70 Enderta F.C. - Hawassa
FIN SC 15/02 - 19:00 Lahti - Rovaniemi
FIN SC 15/02 - 19:00 Mikkelin - Ekenas
FIN SC 15/02 - 19:00 MyPa - KTP
FRA CFW 15/02 - 19:00 Montpellier W - Bordeaux W
GER 2B 15/02 - 19:00 Greuther Furth - Arminia Bielefeld
GER 2B 15/02 - 19:00 ฮันโนเวอร์ 96 - ฮัมบูร์ก
GER 2B 15/02 - 19:00 Regensburg - Wehen
GER OH 15/02 - 19:00 Dassendorf - Curslack-Neuengamme
GRE FL 15/02 - 19:00 Ialisos - O. Volos
ITA P1 15/02 - 19:00 ยูเวนตุส U19 - อินเตอร์ มิลาน U19
KOS S 15/02 - 19:00 FC Ballkani - Drenica
KOS S 15/02 - 19:00 Ferizaj - Feronikeli
KOS S 15/02 - 19:00 Prishtina - Vushtrria
MAU ML 15/02 - 19:00 Entente Boulet - AS Vacoas
MAU ML 15/02 - 19:00 La Cure Sylvester - Pamplemousses
POL PCW 15/02 - 19:00 Czarni Sosnowiec W - Tarnovia Tarnow W
SER SL 15/02 - 19:00 FK Indjija - Backa Topola
WOR CF 15/02 - 19:00 Arema FC (Ina) - เปอร์ซิจา จาการ์ตา (Ina)
WOR CF 15/02 - 19:00 Belasica (Mkd) - Pelister (Mkd)
WOR CF 15/02 - 19:00 Chojniczanka (Pol) - Warta Poznan (Pol)
WOR CF 15/02 - 19:00 Chrobry Glogow (Pol) - Blekitni Stargard (Pol)
WOR CF 15/02 - 19:00 Elana Torun (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol)
WOR CF 15/02 - 19:00 GKS Belchatow (Pol) - Skra (Pol)
WOR CF 15/02 - 19:00 Goppinger SV (Ger) - Ulm (Ger)
WOR CF 15/02 - 19:00 Halmstad (Swe) - Falkenbergs (Swe)
WOR CF 15/02 - 19:00 Ismaning (Ger) - Turkgucu Munchen (Ger)
WOR CF 15/02 - 19:00 Kottern-St. Mang (Ger) - Memmingen (Ger)
WOR CF 15/02 - 19:00 Lunds (Swe) - Eslovs (Swe)
WOR CF 15/02 - 19:00 Rathenow (Ger) - Brandenburger (Ger)
WOR CF 15/02 - 19:00 Roskilde (Den) - Helsingor (Den)
WOR CF 15/02 - 19:00 Skovbakken (Den) - Ringkobing (Den)
WOR CF 15/02 - 19:00 TB Berlin (Ger) - Tasmania Berlin (Ger)
WOR CF 15/02 - 19:00 Tvaakers (Swe) - Orgryte (Swe)
WOR CF 15/02 - 19:00 Tychy (Pol) - KKS Kalisz (Pol)
WOR CFW 15/02 - 19:00 Hammarby W (Swe) - Orebro W (Swe)
ENG PL 15/02 - 19:30 เซาแธมป์ตัน - เบิร์นลี่ย์
CYP D2 15/02 - 19:30 Ermis - Sotiras
DR L1 15/02 - 19:30 Lubumbashi Sport - Nyuki
ENG C 15/02 - 19:30 เวสต์บรอม - น็อตติ้งแฮม ฟอเรสต์
FIN SC 15/02 - 19:30 Haka - Ilves
FIN SCW 15/02 - 19:30 KuPS W - HJK W
GER RN 15/02 - 19:30 Halberstadt - Nordhausen
GER ON 15/02 - 19:30 Straelen - SC Velbert
GER JBS 15/02 - 19:30 ไฟร์บวร์ก U19 - Kaiserslautern U19
ISR LAN 15/02 - 19:30 Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa
PAL WBL 15/02 - 19:30 Ahli Qalqilyah - Thaqafi Tulkarem
ROM L1 15/02 - 19:30 Academica Clinceni - Gaz Metan Medias
BUL PL 15/02 - 19:45 Levski Sofia - CSKA Sofia
SAU SPL 15/02 - 19:55 Al-Raed - Abha
THA TL1 15/02 - 20:00 การท่าเรือ เอฟซี - นครราชสีมา
THA TL2 15/02 - 20:00 ศรีสเกษ - ระนอง
ALB FD 15/02 - 20:00 Devolli - Shenkolli
ALB FD 15/02 - 20:00 Egnatia Rrogozhine - Terbuni
ALB FD 15/02 - 20:00 Elbasani - Cerrik
ALB FD 15/02 - 20:00 Kastrioti - Dinamo Tirana
ALB FD 15/02 - 20:00 Korabi Peshkopi - Erzeni
ALB FD 15/02 - 20:00 Oriku - Iliria Kruja
AZE PL 15/02 - 20:00 Sumqayit - Sabah Baku
BUR PL 15/02 - 20:00 Bumamuru - Dynamik
BUR PL 15/02 - 20:00 Kayanza - Ngozi City
CYP D2 15/02 - 20:00 Aris - Anagennisi Derynia
CYP D2 15/02 - 20:00 Ayia Napa - Karmiotissa
CYP D2 15/02 - 20:00 Dighenis - Chloraka
CYP D2 15/02 - 20:00 Omonoia Psevda - Xylotympou
GER 3L 15/02 - 20:00 Braunschweig - Kaiserslautern
GER 3L 15/02 - 20:00 Grossaspach - Hansa Rostock
GER 3L 15/02 - 20:00 Ingolstadt - Uerdingen
GER 3L 15/02 - 20:00 Magdeburg - Chemnitzer
GER 3L 15/02 - 20:00 Meppen - Munich 1860
GER 3L 15/02 - 20:00 Unterhaching - วิคตอเรีย โคโลญจน์
GER RW 15/02 - 20:00 Haltern - Homberg
GER RW 15/02 - 20:00 Wuppertaler - Rodinghausen
GER RS 15/02 - 20:00 Aalen - Offenbach
GER OB 15/02 - 20:00 Nottingen - Stuttgart II
GER JBS 15/02 - 20:00 Offenbach U19 - คาร์ลสรูห์ U19
GER JBS 15/02 - 20:00 สตุ๊ตการ์ต U19 - แฟร้งค์เฟิร์ต U19
GRE FL 15/02 - 20:00 Kalamata - PO Triglia
GRE FL 15/02 - 20:00 Veria - AO Trikala
ICE LC 15/02 - 20:00 Leiknir F. - Afturelding
ISR LA 15/02 - 20:00 Netanya - Hapoel Haifa
LES PL 15/02 - 20:00 Kick4Life - Lioli
LES PL 15/02 - 20:00 Lifofane - Likhopo
LES PL 15/02 - 20:00 Lijabatho - Sefotha-Fotha
LES PL 15/02 - 20:00 Mazenod - Liphakoe
MAL PL 15/02 - 20:00 Santa Lucia - Sirens
MAL PL 15/02 - 20:00 Sliema - Tarxien
MAL D1 15/02 - 20:00 Qrendi - Fgura
NET EU19 15/02 - 20:00 พีเอสวี U19 - อูเทรชท์ U19
NOR 1MFL 15/02 - 20:00 เอฟซี วาร์ดาร์ สค็อบเย่ - Makedonija GP
PAL WBL 15/02 - 20:00 Al Amari - Al Khaleel
PAL WBL 15/02 - 20:00 Merkaz - Palestinian Forces
PAL WBL 15/02 - 20:00 Shabab Alsamu - Ahli Al-Khalil
RWA NF 15/02 - 20:00 Etincelles - Bugesera FC
RWA NF 15/02 - 20:00 Gasogi United - Mukura Victory Sports
RWA NF 15/02 - 20:00 Gicumbi - Kiyovu
RWA NF 15/02 - 20:00 Heroes FC - Police
SLO F 15/02 - 20:00 Nitra - Pohronie
SLO F 15/02 - 20:00 Sered - Ruzomberok
SLO F 15/02 - 20:00 เทรนซิน - Michalovce
SUD PL 15/02 - 20:00 Al Wadi - Hay al-Arab
SUD PL 15/02 - 20:00 Merreikh El-Fasher - Ahli Shendi
SUD PL 15/02 - 20:00 Rabita Kosti - Alfalah Atbra
TAN LKB 15/02 - 20:00 Azam - Coastal Union
TAN LKB 15/02 - 20:00 Lipuli - Simba
TAN LKB 15/02 - 20:00 Mwadui - Namungo
TUN LP1 15/02 - 20:00 Chebba - Stade Tunisien
TUN LP1 15/02 - 20:00 Metlaoui - Sfaxien
TUN LP1 15/02 - 20:00 Monastir - Etoile Sahel
TUN L2 15/02 - 20:00 ES Djerba - Menzel Bouzelfa
TUN L2 15/02 - 20:00 Hamam-Sousse - AS Marsa
TUN L2 15/02 - 20:00 Jendouba Sport - AS Djerba
TUN L2 15/02 - 20:00 Msaken - Menzel Bourguiba
TUN L2 15/02 - 20:00 Olympique Beja - CO Medenine
TUN L2 15/02 - 20:00 SS Sfaxien - Oued Ellil
WOR CF 15/02 - 20:00 Aalesund (Nor) - Kristiansund (Nor)
WOR CF 15/02 - 20:00 Aluminij (Slo) - Beltinci (Slo)
WOR CF 15/02 - 20:00 Alzenau (Ger) - Schweinfurt (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Amstetten (Aut) - Wiener Neustadt (Aut)
WOR CF 15/02 - 20:00 Armavir (Rus) - Ertis Pavlodar (Kaz)
WOR CF 15/02 - 20:00 Augsburg II (Ger) - Stutt. Kickers (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Celje (Slo) - O. Ljubljana (Slo)
WOR CF 15/02 - 20:00 ดินาโม มินส์ (Blr) - Levadia (Est)
WOR CF 15/02 - 20:00 Dnipro-1 (Ukr) - K. Almaty (Kaz)
WOR CF 15/02 - 20:00 Eichstatt (Ger) - Regensburg II (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Eintracht Trier (Ger) - Pirmasens (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Freiburg II (Ger) - Elversberg (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Kassel (Ger) - Stadtallendorf (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Kozuv Gevgelija (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd)
WOR CF 15/02 - 20:00 Kuala Lumpur (Mys) - Selangor (Mys)
WOR CF 15/02 - 20:00 Leczna (Pol) - Radomiak Radom (Pol)
WOR CF 15/02 - 20:00 Lillestrom (Nor) - Mjondalen (Nor)
WOR CF 15/02 - 20:00 Linx (Ger) - Bahlinger (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Mainz II (Ger) - Hesperange (Lux)
WOR CF 15/02 - 20:00 Neman (Blr) - Zalgiris (Ltu)
WOR CF 15/02 - 20:00 Niedercorn (Lux) - Saarbrucken (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Norrby (Swe) - Varbergs (Swe)
WOR CF 15/02 - 20:00 Orebro (Swe) - Degerfors (Swe)
WOR CF 15/02 - 20:00 Oskarshamns (Swe) - IFK Berga (Swe)
WOR CF 15/02 - 20:00 Pansdorf (Ger) - Phonix Lubeck (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Podbeskidzie (Pol) - Kolos Kovalivka (Ukr)
WOR CF 15/02 - 20:00 Reichenau (Aut) - Wacker Innsbruck (Aut)
WOR CF 15/02 - 20:00 ROW Rybnik (Pol) - Frydek-Mistek (Cze)
WOR CF 15/02 - 20:00 Sandefjord (Nor) - Arendal (Nor)
WOR CF 15/02 - 20:00 Schalding (Ger) - Vorwarts Steyr (Aut)
WOR CF 15/02 - 20:00 Sibenik (Cro) - Hajduk Split 2 (Cro)
WOR CF 15/02 - 20:00 Siroki Brijeg (Bih) - Tuzla City (Bih)
WOR CF 15/02 - 20:00 SpVgg Bayreuth (Ger) - Bayern Hof (Ger)
WOR CF 15/02 - 20:00 Stabaek (Nor) - Ham-Kam (Nor)
WOR CF 15/02 - 20:00 Stari Banovci (Srb) - OFK Beograd (Srb)
WOR CF 15/02 - 20:00 Tobol (Kaz) - Isloch Minsk (Blr)
WOR CF 15/02 - 20:00 Ventspils (Lat) - Rukh Brest (Blr)
WOR CF 15/02 - 20:00 Vihren (Bul) - Sasa (Mkd)
WOR CF 15/02 - 20:00 Wisla Pulawy (Pol) - Orleta Radzyn (Pol)
WOR CFW 15/02 - 20:00 Uppsala W (Swe) - Bollstanas W (Swe)
ZAM SL 15/02 - 20:00 Buildcon - Kabwe
ZAM SL 15/02 - 20:00 Green Eagles - Lumwana Radiants
ZAM SL 15/02 - 20:00 Kabwe Youth Academy - Zanaco
ZAM SL 15/02 - 20:00 Lusaka Dynamos - Green Buffaloes FC
ZAM SL 15/02 - 20:00 Nkana - Forest Rangers
ZAM SL 15/02 - 20:00 Nkwazi - Nakambala Leopards
ZAM SL 15/02 - 20:00 Red Arrows - NAPSA Stars
FIN SC 15/02 - 20:15 Jaro - AC Oulu
UNI D1 15/02 - 20:20 Dibba Al Hisn - Al Bataeh
UNI D1 15/02 - 20:20 Masfut - Al-Taawon
BOT PL 15/02 - 20:30 Extension Gunners - BR Highlanders
BOT PL 15/02 - 20:30 Gaborone Utd - Miscellaneous
BOT PL 15/02 - 20:30 Police XI - BDF XI
CZE 1L 15/02 - 20:30 Karvina - ฟาสตาฟ ซลิน
CZE 1L 15/02 - 20:30 Slovacko - Ostrava
CZE 1L 15/02 - 20:30 Teplice - Sigma Olomouc
ITA SD 15/02 - 20:30 Calcio Chieti - Montegiorgio
ITA P2 15/02 - 20:30 Brescia U19 - Venezia U19
ITA P2 15/02 - 20:30 ปาร์มา U19 - เอซี มิลาน U19
ITA P2 15/02 - 20:30 Pordenone U19 - Cremonese U19
ITA P2 15/02 - 20:30 สปาล U19 - อูดิเนเซ่ U19
ITA P2 15/02 - 20:30 เวโรน่า U19 - Spezia U19
ITA SAW 15/02 - 20:30 AS Roma W - Verona W
ITA SAW 15/02 - 20:30 Fiorentina W - Sassuolo W
ITA SAW 15/02 - 20:30 Orobica W - Empoli W
NET TD 15/02 - 20:30 Excelsior Maassluis - Noordwijk
NET TD 15/02 - 20:30 GVVV - Katwijk
NET DD 15/02 - 20:30 Barendrecht - อาแย็กซ์ (Am)
NET DD 15/02 - 20:30 Excelsior 31 - VV DOVO
NET DD 15/02 - 20:30 GOES - DVS '33 Ermelo
NET DD 15/02 - 20:30 SteDoCo - ONS Sneek
NET DD 15/02 - 20:30 Ter Leede - Lisse
NET DD 15/02 - 20:30 VVOG - VVSB
NET EU19 15/02 - 20:30 อาแย็กซ์ U19 - เฟเยนูร์ด U19
NET EU19 15/02 - 20:30 พีอีซี ซโวลล์ U19 - Alphense Boys U19
RUS FNLC 15/02 - 20:30 M. Saransk - Riga FC
SER SL 15/02 - 20:30 Cukaricki - เซอร์เวน่า ซเวซด้า
SOU PL 15/02 - 20:30 Baroka - Bidvest Wits
SOU PL 15/02 - 20:30 Highlands - Bloem Celtic
SOU PL 15/02 - 20:30 Mamelodi Sundowns - Chippa Utd.
SOU GAC 15/02 - 20:30 JDR Stars - Royal Eagles
SOU GAC 15/02 - 20:30 Swallows - Mbombela
SOU GAC 15/02 - 20:30 Tshakhuma - Steenberg United
SOU GAC 15/02 - 20:30 TS Sporting - Free State Stars
SOU GAC 15/02 - 20:30 Uthongathi - Cape Umoya United
TUR 1L 15/02 - 20:30 Boluspor - Umraniyespor
WOR CF 15/02 - 20:30 Bravo (Slo) - Orijent (Cro)
WOR CF 15/02 - 20:30 Domzale (Slo) - ND Gorica (Slo)
WOR CF 15/02 - 20:30 Hoffenheim II (Ger) - Worms (Ger)
OMA PL 15/02 - 20:40 Dhofar - Al Nahda
KUW PL 15/02 - 20:45 Al Qadisiya - Yarmouk
NET EU19 15/02 - 20:45 เอ็นเอซี เบรด้า U19 - เอ็มเมน U19
NET EU19 15/02 - 20:45 NEC/Oss U19 - วิเทสส์ U19
QAT QSLC 15/02 - 20:45 Qatar SC - Al-Sadd
BAH PL 15/02 - 20:55 Al-Najma - Manama Club
ITA SA 15/02 - 21:00 Lecce - สปาล
ALG L2 15/02 - 21:00 Arzew - Skikda
ALG L2 15/02 - 21:00 Bejaia - Saida
ALG L2 15/02 - 21:00 Medea - Khroub
ALG L2 15/02 - 21:00 Tlemcen - Tadjenant
ANG G 15/02 - 21:00 C.R.D. Libolo - Sagrada
ANG G 15/02 - 21:00 Onze Bravos - Caala
ANG G 15/02 - 21:00 Sporting de Cabinda - Progresso
BEL 1NW 15/02 - 21:00 Moldavo W - SG-Tertre Hautrage W
BEL 1NW 15/02 - 21:00 Zwevezele W - Leuven II W
BRA CB 15/02 - 21:00 Ceilandia - Paranoa
BUR PL 15/02 - 21:00 Bujumbura C. - Le Messager Ngozi
CAM ET 15/02 - 21:00 AS Matelots - Fauve Azur Elite
CAM ET 15/02 - 21:00 Bafang - OFTA
CAM ET 15/02 - 21:00 Leopard de Douala - AS Fap
CAM ET 15/02 - 21:00 Stade de Bertoua - Les Astres
CAM ET 15/02 - 21:00 Yafoot - Renaissance
CRO 1HNL 15/02 - 21:00 Zapresic - Varazdin
DJI D1 15/02 - 21:00 Gendarmerie - AS Arta
FIN KC 15/02 - 21:00 Jazz Pori - TPV
FRA L2 15/02 - 21:00 Lorient - Clermont
FRA L2 15/02 - 21:00 Nancy - แก็งก็อง
IND ISL 15/02 - 21:00 Kerala Blasters - Bengaluru
IRE PD 15/02 - 21:00 Bohemians - Shamrock Rovers
ITA SB 15/02 - 21:00 เบเนเวนโต้ - Pordenone
ITA SB 15/02 - 21:00 Juve Stabia - โครโตเน่
ITA SB 15/02 - 21:00 Livorno - Cosenza
ITA SB 15/02 - 21:00 Venezia - Entella
ITA SC 15/02 - 21:00 Gozzano - Pianese
ITA SC 15/02 - 21:00 Rimini - Modena
NET TD 15/02 - 21:00 Jong Volendam - Scheveningen
NET TD 15/02 - 21:00 Quick Boys - TEC
NET TD 15/02 - 21:00 Rijnsburgse Boys - HFC
NET DD 15/02 - 21:00 Sparta Nijkerk - Hoek
NET EU19 15/02 - 21:00 โกรนิงเก้น U19 - ฮีเรนวีน U19
NET EU19 15/02 - 21:00 ทเวนเต้ U19 - อาแซด U19
POL E 15/02 - 21:00 LKS Lodz - Wisla Plock
POR TPW 15/02 - 21:00 CF Benfica W - Estoril Praia W
POR TPW 15/02 - 21:00 Ovarense W - Braga W
SAN CS 15/02 - 21:00 Cosmos - Faetano
SAN CS 15/02 - 21:00 Fiorentino - Domagnano
SAN CS 15/02 - 21:00 San Giovanni - Pennarossa
SCO HL 15/02 - 21:00 Inverurie Loco Works - Strathspey Thistle
TUR SL 15/02 - 21:00 คอนยาสปอร์ - เกิซเทเป้
WAL CN 15/02 - 21:00 Gresford - Corwen
WAL CN 15/02 - 21:00 Rhyl - Guilsfield
WAL CS 15/02 - 21:00 Cwmbran Celtic - Afan Lido
WAL CS 15/02 - 21:00 Llantwit Major - Caerau Ely
WAL CS 15/02 - 21:00 Undy - Briton Ferry
WAL D1 15/02 - 21:00 Aberbargoed - Risca
WAL D1 15/02 - 21:00 Abergavenny Town - Caldicot
WAL D1 15/02 - 21:00 Bridgend Street - Dinas Powys
WAL D1 15/02 - 21:00 Llwydcoed - Trefelin
WAL D1 15/02 - 21:00 Monmouth - Croesyceiliog
WAL D1 15/02 - 21:00 Penydarren - Garden Village
WAL D1 15/02 - 21:00 Port Talbot - Goytre AFC
WAL D1 15/02 - 21:00 Ton Pentre - Pontardawe
WOR CF 15/02 - 21:00 Djurgarden (Swe) - Brann (Nor)
WOR CF 15/02 - 21:00 ดินาโม เคียฟ (Ukr) - Dinamo Tbilisi (Geo)
WOR CF 15/02 - 21:00 Fola (Lux) - FC 08 Homburg (Ger)
WOR CF 15/02 - 21:00 FSV Frankfurt (Ger) - Walldorf (Ger)
WOR CF 15/02 - 21:00 GAIS (Swe) - Osters (Swe)
WOR CF 15/02 - 21:00 GKS Belchatow (Pol) - Sokol Aleksandrow L. (Pol)
WOR CF 15/02 - 21:00 Graficar Beograd (Srb) - Legnica (Pol)
WOR CF 15/02 - 21:00 Hennef (Ger) - Engers (Ger)
WOR CF 15/02 - 21:00 Illertissen (Ger) - Dorfmerkingen (Ger)
WOR CF 15/02 - 21:00 Kursk (Rus) - Stal Mielec (Pol)
WOR CF 15/02 - 21:00 Linkoping City (Swe) - Dalkurd (Swe)
WOR CF 15/02 - 21:00 ออสเตอร์ซุนด์เอฟเค (Swe) - Levanger (Nor)
WOR CF 15/02 - 21:00 SC Weiche-08 (Ger) - Vendsyssel (Den)
WOR CF 15/02 - 21:00 Trelleborgs (Swe) - Nykobing (Den)
WOR CF 15/02 - 21:00 Vilzing (Ger) - Burghausen (Ger)
WOR CFW 15/02 - 21:00 Goteborg W (Swe) - Fortuna Hjorring W (Den)
GER B 15/02 - 21:30 เอาก์สบวร์ก - ไฟร์บวร์ก
GER B 15/02 - 21:30 ฮอฟเฟ่นไฮม์ - โวล์ฟสบวร์ก
GER B 15/02 - 21:30 Paderborn - แฮร์ธ่า เบอร์ลิน
GER B 15/02 - 21:30 ไลป์ซิก - แวร์เดอร์ เบรเมน
GER B 15/02 - 21:30 Union Berlin - เลเวอร์คูเซ่น
ANG G 15/02 - 21:30 Interclube - Cubango
DR L1 15/02 - 21:30 Don Bosco - Dauphins Noirs
GAB CD1 15/02 - 21:30 FC Libreville - Pelican
GAB CD1 15/02 - 21:30 Lozo - Stade Mandji
NET TD 15/02 - 21:30 HHC - AFC
NET TD 15/02 - 21:30 IJsselmeervogels - Kozakken Boys
NET TD 15/02 - 21:30 Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg
NET DD 15/02 - 21:30 Harkemase Boys - Jong Almere City
SPA TD 15/02 - 21:30 Numancia B - Real Avila
WAL CP 15/02 - 21:30 Newtown - Barry
WAL CP 15/02 - 21:30 Carmarthen Town - Cardiff Metropolitan
WAL CP 15/02 - 21:30 Druids - Penybont
WAL CN 15/02 - 21:30 Bangor City - Prestatyn
WAL CN 15/02 - 21:30 Buckley - Ruthin
WAL CN 15/02 - 21:30 Colwyn Bay - Penrhyncoch
WAL CN 15/02 - 21:30 Conwy Borough - Llanfair United
WAL CN 15/02 - 21:30 Flint - Llandudno
WAL CN 15/02 - 21:30 Porthmadog - Llanrhaeadr
WAL CS 15/02 - 21:30 Pontypridd - Cwmamman United
WAL CS 15/02 - 21:30 STM Sports - Cambrian & Clydach
WAL CS 15/02 - 21:30 Taffs Well - Haverfordwest
POR CP 15/02 - 21:45 GD Braganca - Maritimo B
SPA LL 15/02 - 22:00 บาร์เซโลน่า - เกตาเฟ่
ALG L1 15/02 - 22:00 MC Alger - Saoura
BEL 1NW 15/02 - 22:00 Famkes Merkem W - St. Liege 2 W
CHI PD 15/02 - 22:00 S. Wanderers - U. De Chile
CYP FD 15/02 - 22:00 อโปเอล นิโคเซีย - อปอลลอน ลิมาสซอล เอฟซี
EGY EC 15/02 - 22:00 Al Ittihad - Aswan SC
ENG C 15/02 - 22:00 เบอร์มิงแฮม ซิตี้ - เบรนท์ฟอร์ด
ENG C 15/02 - 22:00 คาร์ดิฟฟ์ซิตี้ - วีแกน แอธเลติก
ENG C 15/02 - 22:00 Charlton - แบล็คเบิร์น โรเวอร์ส
ENG C 15/02 - 22:00 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ - ฮัดเดอร์ฟิลด์
ENG C 15/02 - 22:00 ฟูแล่ม - บาร์นสลีย์
ENG C 15/02 - 22:00 ลีดส์ ยูไนเต็ด - บริสตอล ซิตี้
ENG C 15/02 - 22:00 มิดเดิลสโบรห์ - ลูตัน ทาวน์
ENG C 15/02 - 22:00 เพรสตัน นอร์ท เอนด์ - มิลล์วอลล์
ENG C 15/02 - 22:00 ควีนส์ปาร์ค เรนเจอร์ส - สโต๊ค ซิตี้
ENG C 15/02 - 22:00 เชฟฟิลด์ เว้นส์เดย์ - เร้ดดิ้ง
ENG LO 15/02 - 22:00 Accrington - Lincoln
ENG LO 15/02 - 22:00 โบลตัน วอนเดอเรอส์ - วีคอมบ์ วันเดอเรอร์ส
ENG LO 15/02 - 22:00 Bristol Rovers - แบล็กพูล
ENG LO 15/02 - 22:00 Fleetwood - ปีเตอร์โบโร่ ยูไนเต็ด
ENG LO 15/02 - 22:00 Gillingham - ดอนคาสเตอร์ โรเวอร์ส
ENG LO 15/02 - 22:00 อิปสวิช ทาวน์ - เบอร์ตัน อัลเบี้ยน
ENG LO 15/02 - 22:00 อ็อกซ์ฟอร์ด ยูไนเต็ด - ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี
ENG LO 15/02 - 22:00 Portsmouth - ชรูว์สบิวรี่ ทาวน์
ENG LO 15/02 - 22:00 โรชเดล - Tranmere
ENG LO 15/02 - 22:00 โรเธอร์แฮม - เอเอฟซี วิมเบิลดัน
ENG LO 15/02 - 22:00 Southend - โคเวนทรี ซิตี้
ENG LT 15/02 - 22:00 Cambridge Utd - Bradford City
ENG LT 15/02 - 22:00 Cheltenham - Leyton Orient
ENG LT 15/02 - 22:00 Crawley - คาร์ไลส์ ยูไนเต็ด
ENG LT 15/02 - 22:00 Grimsby - Morecambe
ENG LT 15/02 - 22:00 แม็คเคิ่ลสฟิลด์ - เอ็กซ์เซเตอร์ ซิตี้
ENG LT 15/02 - 22:00 แมนส์ฟิลด์ ทาวน์ - นิวพอร์ต เคาน์ตี้
ENG LT 15/02 - 22:00 Oldham - Forest Green
ENG LT 15/02 - 22:00 พลิมัท - Crewe
ENG LT 15/02 - 22:00 Port Vale - Colchester
ENG LT 15/02 - 22:00 สตีฟเนจ - Salford
ENG LT 15/02 - 22:00 Swindon - Scunthorpe
ENG LT 15/02 - 22:00 Walsall - Northampton
ENG NL 15/02 - 22:00 Aldershot - Boreham Wood
ENG NL 15/02 - 22:00 Eastleigh - Dover
ENG NL 15/02 - 22:00 Ebbsfleet - Chorley
ENG NL 15/02 - 22:00 Notts Co - Woking
ENG NL 15/02 - 22:00 Solihull Moors - Hartlepool
ENG NL 15/02 - 22:00 Stockport - Bromley
ENG NLN 15/02 - 22:00 AFC Telford - Curzon Ashton
ENG NLN 15/02 - 22:00 Alfreton - Chester
ENG NLN 15/02 - 22:00 Blyth - Altrincham
ENG NLN 15/02 - 22:00 Brackley Town - Boston Utd
ENG NLN 15/02 - 22:00 Gateshead - Kidderminster
ENG NLN 15/02 - 22:00 Gloucester - Farsley
ENG NLN 15/02 - 22:00 Kettering - Guiseley
ENG NLN 15/02 - 22:00 King’s Lynn - Bradford PA
ENG NLN 15/02 - 22:00 York - Hereford
ENG NLS 15/02 - 22:00 Billericay - Dartford
ENG NLS 15/02 - 22:00 Braintree - Hemel Hempstead
ENG NLS 15/02 - 22:00 Chippenham - Maidstone
ENG NLS 15/02 - 22:00 Concord - Bath
ENG NLS 15/02 - 22:00 Dorking - Chelmsford
ENG NLS 15/02 - 22:00 Dulwich Hamlet - Welling
ENG NLS 15/02 - 22:00 Hampton & Richmond - Weymouth
ENG NLS 15/02 - 22:00 Slough - Havant & W
ENG NLS 15/02 - 22:00 St. Albans - Oxford City
ENG NLS 15/02 - 22:00 Tonbridge - Hungerford
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Ashton Utd - Warrington
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 FC United - Atherton
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Gainsborough - Stalybridge
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Grantham - South Shields
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Lancaster - Mickleover
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Matlock - Witton
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Morpeth - Hyde
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Nantwich - Basford
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Radcliffe - Buxton
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Scarborough - Bamber Bridge
ENG NPLPD 15/02 - 22:00 Whitby - Stafford
ENG SLCD 15/02 - 22:00 AFC Rushden & Diamonds - Tamworth
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Barwell - Rushall
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Biggleswade Town - Coalville
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Hednesford - Bromsgrove
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Hitchin - Royston
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Kings Langley - Banbury
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Needham Market - Lowestoft
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Nuneaton - Peterborough Sports
ENG SLCD 15/02 - 22:00 St. Ives - Leiston
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Stourbridge - Alvechurch
ENG SLCD 15/02 - 22:00 Stratford - Redditch
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Gosport - Walton Casuals
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Harrow - Chesham
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Hartley Wintney - Beaconsfield Town
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Hendon - Hayes & Yeading
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Merthyr Town - Dorchester
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Poole - Truro
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Swindon S - Met. Police
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Taunton - Salisbury
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Weston-super-Mare - Blackfield
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Wimborne - Farnborough
ENG SLSD 15/02 - 22:00 Yate Town - Tiverton
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Bognor Regis - Bishop's Stortford
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Brightlingsea - Margate
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Carshalton - Potters Bar
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Cheshunt - East Thurrock
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Corinthian-Casuals - Haringey
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Cray - Kingstonian
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Enfield Town - Lewes
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Hornchurch - Merstham
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Leatherhead - Horsham FC
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Wingate & Finchley - Bowers & Pitsea
ENG ILPD 15/02 - 22:00 Worthing - Folkestone
FRA N2 15/02 - 22:00 Haguenau - Sainte-Genevieve
FRA CFW 15/02 - 22:00 Arras W - Paris SG W
GAB CD1 15/02 - 22:00 Missile - Mangasport
GAB CD1 15/02 - 22:00 Stade Migoveen - Mberi Sportif
GER ON 15/02 - 22:00 TVD Velbert - FC Monheim
GHA PL 15/02 - 22:00 Berekum Chelsea - Inter Allies
GIB GC 15/02 - 22:00 Europa FC - Glacis United
ICE LC 15/02 - 22:00 KA Akureyri - Fylkir
MAL PL 15/02 - 22:00 Hibernians - Mosta
NIG L1 15/02 - 22:00 Ader - Nigelec
NIG L1 15/02 - 22:00 Jangorzo - SONIDEP
NIG L1 15/02 - 22:00 US Gendarmerie - ASFAN
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 Dergview - Newry City
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 Dundela - Ards
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 Knockbreda - Ballinamallard
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 Loughgall - H&W Welders
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 Portadown - Queens Univ.
NOR NIFLC 15/02 - 22:00 PSNI - Ballyclare
POR LP 15/02 - 22:00 Nacional - Vilafranquense
POR LP 15/02 - 22:00 Varzim - Estoril
REP L1 15/02 - 22:00 Kondzo - RCB
SCO P 15/02 - 22:00 Hearts - Hamilton
SCO P 15/02 - 22:00 Motherwell - St. Mirren
SCO P 15/02 - 22:00 เรนเจอส์ - Livingston
SCO P 15/02 - 22:00 Ross County - St Johnstone
SCO C 15/02 - 22:00 Arbroath - Queen of South
SCO C 15/02 - 22:00 Ayr - Morton
SCO LO 15/02 - 22:00 Airdrieonians - Clyde
SCO LO 15/02 - 22:00 East Fife - Peterhead
SCO LO 15/02 - 22:00 Forfar Athletic - Stranraer
SCO LO 15/02 - 22:00 Montrose - Dumbarton
SCO LT 15/02 - 22:00 Brechin - Annan
SCO LT 15/02 - 22:00 Cove Rangers - Edinburgh City
SCO LT 15/02 - 22:00 Cowdenbeath - Stirling
SCO LT 15/02 - 22:00 Queen's Park - Elgin City
SCO LT 15/02 - 22:00 Stenhousemuir - Albion Rovers
SCO LL 15/02 - 22:00 Bonnyrigg Rose - Edinburgh University
SCO LL 15/02 - 22:00 Civil Service Strollers - East Kilbride
SCO LL 15/02 - 22:00 Cumbernauld Colts - Berwick
SCO LL 15/02 - 22:00 Dalbeattie Star - Caledonian Braves
SCO LL 15/02 - 22:00 East Stirlingshire - Gala Fairydean
SCO LL 15/02 - 22:00 Spartans - Kelty Hearts
SCO LL 15/02 - 22:00 Stirling University - BSC Glasgow
SCO LL 15/02 - 22:00 Vale Of Leithen - Gretna 2008
SCO HL 15/02 - 22:00 Brora Rangers - Keith
SCO HL 15/02 - 22:00 Buckie Thistle - Lossiemouth
SCO HL 15/02 - 22:00 Deveronvale - Turriff Utd
SCO HL 15/02 - 22:00 Formartine Utd - Huntly
SCO HL 15/02 - 22:00 Fort William - Forres Mechanics
SCO HL 15/02 - 22:00 Rothes - Fraserburgh
SER SL 15/02 - 22:00 Mladost - FK Vozdovac
SER SL 15/02 - 22:00 Napredak - Javor
SPA LL2 15/02 - 22:00 เอสดี ฮูเอสก้า - อัลเมเรีย
SPA SDB 15/02 - 22:00 Arenas Club - เรอัล ยูนิโอน
SPA SDB 15/02 - 22:00 Valladolid Promesas - Amorebieta
SPA TD 15/02 - 22:00 Elche CF Ilicitano B - Acero
SPA TD 15/02 - 22:00 Jove - Crevillente
SPA TD 15/02 - 22:00 Jaen - CD Torreperogil
SPA TD 15/02 - 22:00 Sevilla FC C - CD Utrera
SPA TD 15/02 - 22:00 Alcudia - San Rafael
SPA TD 15/02 - 22:00 Santanyi - Ibiza Islas Pitiusas
SPA TD 15/02 - 22:00 Cortes - Valle Egues
SPA TD 15/02 - 22:00 Berceo - Oyonesa
SWE SC 15/02 - 22:00 มัลโม่ - Syrianska
SWI NAW 15/02 - 22:00 Servette Geneve FC W - Grasshoppers W
SWI NAW 15/02 - 22:00 Young Boys W - FF Lugano 1976 W
VEN PD 15/02 - 22:00 Atl. Venezuela - Gran Valencia
WOR CF 15/02 - 22:00 AIK (Swe) - FK Rostov (Rus)
WOR CF 15/02 - 22:00 ซีเอสเคเอ มอสโก (Rus) - Sirius (Swe)
WOR CF 15/02 - 22:00 V. Haugesund (Nor) - OS TF (Nor)
SAU SPL 15/02 - 22:10 Al-Fateh - Al-Faisaly
GRE SL 15/02 - 22:15 AEL Larissa - พีเอโอเค
MAL PL 15/02 - 22:15 Floriana - Gudja
MAL D1 15/02 - 22:15 Lija Athletic - Pieta Hotspurs
SPA TD 15/02 - 22:15 Platges de Calvia - Mallorca B
BUL PL 15/02 - 22:30 โดโกเรต์ส รัซกราด - Botev Vratsa
BUR PL 15/02 - 22:30 ASF Dioulasso - USFA
BUR PL 15/02 - 22:30 Majestic - Kozaf
BUR PL 15/02 - 22:30 Royal - Kadiogo
BUR PL 15/02 - 22:30 Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou
FRA N2 15/02 - 22:30 IC Croix - Schiltigheim
ISR LA 15/02 - 22:30 Bnei Yehuda - ฮาโปเอล เบียร์ เชว่า
IVO L1 15/02 - 22:30 WAC - ASI d'Abengourou
MAL PD 15/02 - 22:30 CS Duguwolofila - Mamahira
POR PL 15/02 - 22:30 Portimonense - Moreirense
POR PL 15/02 - 22:30 Santa Clara - Tondela
SPA SDB 15/02 - 22:30 Osasuna B - Ath Bilbao B
SPA TD 15/02 - 22:30 Guarnizo - Textil Escudo
SPA TD 15/02 - 22:30 Selaya - Cayon
SPA TD 15/02 - 22:30 UC Cartes - Solares
SPA TD 15/02 - 22:30 Tolosa FC - Somorrostro
SPA TD 15/02 - 22:30 Bembibre - Atl. Tordesillas
SPA TD 15/02 - 22:30 La Granja - Real Burgos CF
SPA TD 15/02 - 22:30 La Virgen - Leonesa B
SPA TD 15/02 - 22:30 Esporles - Ferriolense
SPA TD 15/02 - 22:30 Beti Onak - เปน่า สปอร์ต
SPA TD 15/02 - 22:30 Fontellas - Txantrea
SPA TD 15/02 - 22:30 Pena Azagresa - AD San Juan
WOR CF 15/02 - 22:30 Notodden (Nor) - KFUM Oslo (Nor)
OMA PL 15/02 - 22:45 Seeb - Al Suwaiq
OMA PL 15/02 - 22:45 Sohar - Al-Rustaq
SPA TD 15/02 - 22:45 Mirandes B - Becerril
SPA TD 15/02 - 22:45 Manacor - Felanitx
ALB S 15/02 - 23:00 KF Tirana - สเกนเดอร์บู กอร์ซ
ALG L2 15/02 - 23:00 Eulma - Harrach
AUS TB 15/02 - 23:00 Altach - ออสเตรียเวียนนา
AUS TB 15/02 - 23:00 Wolfsberger AC - Hartberg
BEL PL 15/02 - 23:00 ยูนิยง แซงต์ กิลลุส - โรเซลาเร่
CZE 1L 15/02 - 23:00 Sparta Prague - Liberec
DJI D1 15/02 - 23:00 Port - Dikhil
FIN SC 15/02 - 23:00 AC Kajaani - VPS
FRA N2 15/02 - 23:00 Reims II - Bobigny
HUN OTPBL 15/02 - 23:00 Debrecen - Mezokovesd-Zsory
HUN OTPBL 15/02 - 23:00 DVTK - Paks
HUN OTPBL 15/02 - 23:00 Kaposvar - Honved
HUN OTPBL 15/02 - 23:00 Puskas Academy - Kisvarda
HUN OTPBL 15/02 - 23:00 Zalaegerszegi (Hun) - Ujpest
IVO L1 15/02 - 23:00 Issia Wazi - Bassam
MAL PD 15/02 - 23:00 Real Bamako - Tombouctou
MAL PD 15/02 - 23:00 Stade Malien - CO Bamako
MAU L1 15/02 - 23:00 Kaedi - Nouadhibou
MEX LPSA 15/02 - 23:00 Cimarrones de Sonora 2 - Murcielagos
MEX LPSB 15/02 - 23:00 Dorados de Sinaloa 2 - Tlayacapan
SOU PL 15/02 - 23:00 Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd
SPA SDB 15/02 - 23:00 San Sebastian Reyes - Atl. Madrid B
SPA TD 15/02 - 23:00 Bezana - UD Samano
SPA TD 15/02 - 23:00 Beasain - Real Sociedad C
SPA TD 15/02 - 23:00 Lagun Onak - Ariznabarra
SPA TD 15/02 - 23:00 Mutilvera - Pamplona
SPA TD 15/02 - 23:00 Tarancon - La Roda
SWI NAW 15/02 - 23:00 Basel W - Zurich W
TAN LKB 15/02 - 23:00 Young Africans - Tanzania Prisons
TUR 1L 15/02 - 23:00 Menemen Bld. - Eskisehirspor
WOR CF 15/02 - 23:00 มาริบอร์ (Slo) - Rudar (Slo)
RUS FNLC 15/02 - 23:15 Chertanovo M. - FK Krylya Sovetov Samara
SPA TD 15/02 - 23:15 CD Buzanada - Atl. Paso
BAH PL 15/02 - 23:20 Al-Muharraq - Busaiteen
FRA L1 15/02 - 23:30 อาเมียงส์ - ปารีส แซงต์แชร์กแมง
ANG G 15/02 - 23:30 Petro Atletico - Ferroviario do Huambo
CRO 1HNL 15/02 - 23:30 Slaven Belupo - Hajduk Split
GAM GFAL 15/02 - 23:30 Armed Forces - Banjul Utd
GAM GFAL 15/02 - 23:30 Gambia Ports - Tallinding United
ISR LA 15/02 - 23:30 Hapoel Kfar Saba - Ashdod
JOR SC 15/02 - 23:30 Al Sareeh - Al Ramtha
JOR SC 15/02 - 23:30 Shabab Al Ordon - Al Wehdat
POL E 15/02 - 23:30 Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
SIE PL 15/02 - 23:30 Diamond Stars - East End Lions
SIE PL 15/02 - 23:30 Kamboi Eagles - East End Tigers
SPA TD 15/02 - 23:30 Balmaseda - Santuxu
SPA TD 15/02 - 23:30 Beniganim - Paterna
SPA TD 15/02 - 23:30 Collerense - Poblense
SPA TD 15/02 - 23:30 Vera - Tacoronte
SUD PL 15/02 - 23:30 Al-Merreikh - Hilal El-Fasher
SWI CL 15/02 - 23:30 Wil - Schaffhausen
QAT QSLC 15/02 - 23:45 Al Khor - Al Rayyan
SPA TD 15/02 - 23:45 Burlades - Cirbonero
ITA SA 16/02 - 00:00 โบโลญญ่า - เจนัว
BEL JL 16/02 - 00:00 คลับ บรูกก์ - Waasland-Beveren
CYP FD 16/02 - 00:00 Paralimni - Paphos
FRA N2 16/02 - 00:00 JA Drancy - ASM Belfort
FRA N2 16/02 - 00:00 Lille II - Lusitanos
FRA N2 16/02 - 00:00 Sedan - Bastia
FRA N2 16/02 - 00:00 St Quentin - Lens II
FRA N2 16/02 - 00:00 Chartres - Gobelins
FRA N2 16/02 - 00:00 Fleury-Merogis - Mantes
FRA N2 16/02 - 00:00 Guingamp II - Vannes
FRA N2 16/02 - 00:00 Poissy - Lorient II
FRA N2 16/02 - 00:00 Rouen - Granville
FRA N2 16/02 - 00:00 Saint-Malo - Angers II
FRA N2 16/02 - 00:00 Stade Briochin - Oissel
FRA N2 16/02 - 00:00 Vitre - Sannois
FRA N2 16/02 - 00:00 Angouleme CFC - Bourges
FRA N2 16/02 - 00:00 Blois - Saint-Pryve
FRA N2 16/02 - 00:00 Les Herbiers - Colomiers
FRA N2 16/02 - 00:00 Montpellier II - Romorantin
FRA N2 16/02 - 00:00 Nantes II - Bergerac
FRA N2 16/02 - 00:00 Sete - Andrezieux
FRA N2 16/02 - 00:00 Stade Bordelais - St Etienne II
FRA N2 16/02 - 00:00 Trelissac - Chamalieres
FRA N2 16/02 - 00:00 Annecy - Monaco II
FRA N2 16/02 - 00:00 Grasse - Martigues
FRA N2 16/02 - 00:00 Hyeres - Marseille Endoume
FRA N2 16/02 - 00:00 Louhans Cuiseaux - Monts
FRA N2 16/02 - 00:00 Lyon II - Moulins-Yzeure
FRA N2 16/02 - 00:00 Marseille II - Jura Sud
FRA N2 16/02 - 00:00 Saint Priest - Frejus Saint Raphael
GER ON 16/02 - 00:00 Spelle-Venhaus - Heeslinger
ITA SB 16/02 - 00:00 Spezia - Ascoli
ITA SC 16/02 - 00:00 Teramo - Monopoli
KUW PL 16/02 - 00:00 Al Sahel - Al Kuwait
MEX LPSA 16/02 - 00:00 Leones Negros 2 - Saltillo
MEX LPSB 16/02 - 00:00 Zacatecas 2 - Cuautla
MEX LMXW 16/02 - 00:00 Atlas W - Juarez W
NET TD 16/02 - 00:00 De Treffers - ASWH
REP L1 16/02 - 00:00 Diables Noirs - Etoile du Congo
SEN L1 16/02 - 00:00 Jaraaf - ASEC Ndiambour
SER SL 16/02 - 00:00 Macva - Rad Beograd
SER SL 16/02 - 00:00 Vojvodina - Proleter
SPA TD 16/02 - 00:00 Laredo - Racing Santander B
SPA TD 16/02 - 00:00 Gernika - San Ignacio
SPA TD 16/02 - 00:00 Urduliz - CD Vitoria
SPA TD 16/02 - 00:00 Igualada - Pobla Mafumet
SPA TD 16/02 - 00:00 Las Palmas C - Santa Ursula
SPA TD 16/02 - 00:00 Panaderia - Ibarra
SWI NAW 16/02 - 00:00 Luzern W - St. Gallen W
TUR SL 16/02 - 00:00 อันคารากือจือ - เฟเนร์บาห์เช่
WOR CF 16/02 - 00:00 Wals-Grunau (Aut) - Union Gurten (Aut)
WOR CFW 16/02 - 00:00 Djurgarden W (Swe) - Linkopings W (Swe)
GIB GC 16/02 - 00:15 Lincoln Red Imps - College 1975 FC
ICE LC 16/02 - 00:15 Fram - Keflavik
POR LP 16/02 - 00:15 Feirense - Leixoes
SPA LL2 16/02 - 00:15 นูมานเซีย - ลาส ปัลมาส
SPA LL2 16/02 - 00:15 เรอัล โอเบียโด - เอดี อัลคอลคอน
ENG NL 16/02 - 00:20 เยโอวิล ทาวน์ - Chesterfield
ENG PL 16/02 - 00:30 นอริช ซิตี้ - ลิเวอร์พูล
GER B 16/02 - 00:30 ฟอร์ทูน่า ดุสเซลดอร์ฟ - โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค
NET E 16/02 - 00:30 ทเวนเต้ - อาแซด
SPA LL 16/02 - 00:30 บียาร์เรอัล - เลบันเต้
GRE SL 16/02 - 00:30 Olympiacos Piraeus - Panionios
SPA TD 16/02 - 00:30 UD Ourense - Ourense CF
SPA TD 16/02 - 00:30 Banyoles - Cerdanyola
SPA TD 16/02 - 00:30 CD Ardoi - Subiza
SPA TD 16/02 - 00:30 Yague - CDFC Calzada
SPA PDW 16/02 - 00:30 Betis W - Espanyol W
SPA TD 16/02 - 00:45 Gijon Industrial - EI San Martin
ISR LA 16/02 - 00:50 Maccabi Haifa - Hapoel Hadera
BRA CC 16/02 - 01:00 Itapemirim - Serra
BRA CC 16/02 - 01:00 Linhares - Desportiva Ferroviaria
BRA CC 16/02 - 01:00 Friburguense - Nova Iguacu
BRA CM2 16/02 - 01:00 Betim - Mamore
BRA CPA2 16/02 - 01:00 Audax-SP - Penapolense
BRA CPA2 16/02 - 01:00 Sao Caetano - Rio Claro
IVO L1 16/02 - 01:00 Africa Sports - Academie de FAD
MAL PD 16/02 - 01:00 CSK - Black Stars
MAL PD 16/02 - 01:00 Onze Createurs - ASOM
MEX LPSA 16/02 - 01:00 Tlaxcala - Inter Playa Del Carmen
MEX LPSA 16/02 - 01:00 U.N.A.M.- Pumas 2 - Irapuato
MOR BP 16/02 - 01:00 Berkane - Hassania Agadir
MOR BP 16/02 - 01:00 Wydad - Difaa El Jadidi
PER L1 16/02 - 01:00 AD Cantolao - Ayacucho
POR PL 16/02 - 01:00 เบนฟิก้า - บราก้า
ROM L1 16/02 - 01:00 Poli Iasi - U Craiova
SPA TD 16/02 - 01:00 Sestao - Portugalete
SWI SL 16/02 - 01:00 บาเซิ่ล - Thun
SWI SL 16/02 - 01:00 เอฟซี ซิยง - Xamax
WOR ACCC 16/02 - 01:00 Olympique de Safi - Al-Ittihad FC
SOU PL 16/02 - 01:15 Amazulu - Golden Arrows
BEL FAD 16/02 - 01:30 Thes Sport - Dender
BEL SADGVFVA 16/02 - 01:30 KRC Harelbeke - Zwevezele
BEL SADGVFVB 16/02 - 01:30 Hades - Cappellen
BRA CB 16/02 - 01:30 Brasiliense - Gama
BRA CP 16/02 - 01:30 Independente - Bragantino
BRA CS 16/02 - 01:30 Boca Junior - America EC
HUN OTPBL 16/02 - 01:30 Ferencvaros - MOL Fehervar
ISR LAS 16/02 - 01:30 M. Ironi Ashdod - Ironi Or Yehuda
SPA TD 16/02 - 01:30 Durango - Sodupe
NET E 16/02 - 01:45 เอดีโอ เดนฮาก - พีเอสวี
FRA L1 16/02 - 02:00 บอร์กโดซ์ - ดิฌง
FRA L1 16/02 - 02:00 น็องต์ - เม็ตซ์
FRA L1 16/02 - 02:00 นีมส์ - อองเช่ร์
FRA L1 16/02 - 02:00 ตูลูส - นีซ
BEL JL 16/02 - 02:00 Oostende - Kortrijk
BEL JL 16/02 - 02:00 St. Truiden - Cercle Brugge KSV
BEL FAD 16/02 - 02:00 OC Charleroi - RWDM
BEL FAD 16/02 - 02:00 Patro Eisden - Deinze
BEL FAD 16/02 - 02:00 ทูบิซ - Vise
BEL SADGACFF 16/02 - 02:00 Meux - RAAL La Louviere
BEL SADGVFVA 16/02 - 02:00 KRC Gent - Dikkelvenne
BEL SADGVFVA 16/02 - 02:00 Ronse - Menen
BEL SADGVFVB 16/02 - 02:00 Hoogstraten - Aalst
BOL DP 16/02 - 02:00 Always Ready - San Jose
BRA CB 16/02 - 02:00 Doce Mel - Fluminense de Feira
BRA CB 16/02 - 02:00 Real Brasilia - Capital
BRA CC 16/02 - 02:00 Rio Branco ES - Estrela do Norte
BRA CM 16/02 - 02:00 Tombense - URT
BRA CM 16/02 - 02:00 Tupynambas - Uberlandia
BRA CM2 16/02 - 02:00 Democrata SL - CAP Uberlandia
BRA CM2 16/02 - 02:00 Ipatinga - Athletic Club
BRA CP 16/02 - 02:00 Rio Branco PR - Cascavel
BRA CP 16/02 - 02:00 Guarani - Novorizontino
BRA CS 16/02 - 02:00 Nova Andradina - Operario MS
BRA CT 16/02 - 02:00 Capital FC - Nova Conquista
BRA CN 16/02 - 02:00 America RN - CRB
BRA CN 16/02 - 02:00 Ceara - Bahia
COL PB 16/02 - 02:00 Tigres - Leones
GUA LN 16/02 - 02:00 Iztapa - Santa Lucia
POL E 16/02 - 02:00 Rakow - Legia
SIE PL 16/02 - 02:00 Central Parade - Bo Rangers
WOR CF 16/02 - 02:00 Charlotte Independ. (Usa) - North Carolina (Usa)
WOR CF 16/02 - 02:00 มัลโม่ (Swe) - Jonkopings (Swe)
BEL JL 16/02 - 02:30 เมเชเลน - อันเดอร์เลชท์
BEL PL 16/02 - 02:30 ลอมเมล - เวสเตอร์โล
BRA CA 16/02 - 02:30 Fast Clube - Penarol
BRA CB 16/02 - 02:30 Vitoria - Alagoinhas
BRA CG 16/02 - 02:30 Internacional - เกรมิโอ้ ปอร์โต้
BRA CM 16/02 - 02:30 Maranhao - Sao Jose MA
NOR ILC 16/02 - 02:30 Crusaders - Coleraine
VEN SD 16/02 - 02:30 JBL Zulia - Frontera
VEN SD 16/02 - 02:30 Yaracuy - Universidad Central
ITA SA 16/02 - 02:45 อตาลันต้า - โรม่า
NET E 16/02 - 02:45 ฟอร์ทูน่า ซิตตาร์ด - เอ็มเมน
SPA LL 16/02 - 03:00 กรานาดา ซีเอฟ - เรอัล บายาโดลิด
ARG PN 16/02 - 03:00 Brown Adrogue - All Boys
ARG PN 16/02 - 03:00 Chacarita Juniors - Gimnasia Jujuy
ARG PN 16/02 - 03:00 Dep. Riestra - Santamarina
ARG TFA 16/02 - 03:00 Club A. Guemes - Defensores Belgrano VR
ARG PBM 16/02 - 03:00 Comunicaciones - Villa San Carlos
ARG PBM 16/02 - 03:00 Deportivo Armenio - Fenix
ARG PBM 16/02 - 03:00 San Telmo - UAI Urquiza
ARG PCM 16/02 - 03:00 Dep. Merlo - Leandro N. Alem
ARG PCM 16/02 - 03:00 Real Pilar - Canuelas
ARG PCM 16/02 - 03:00 Victoriano A. - Ituzaingo
ARG PDM 16/02 - 03:00 Def. de Cambaceres - Atlas
BRA CA 16/02 - 03:00 Coruripe - ASA
BRA CC 16/02 - 03:00 Chapecoense-SC - Criciuma
BRA CP 16/02 - 03:00 Aguia De Maraba - Remo
BRA CP 16/02 - 03:00 Athletico-PR - โตเลโด
BRA CR 16/02 - 03:00 Porto Velho - Rondoniense
BRA CR 16/02 - 03:00 Vilhenense - Ji-Parana
COL PB 16/02 - 03:00 Llaneros - Orsomarso
COL PB 16/02 - 03:00 Valledupar - โบค่า จูเนียร์
PER L1 16/02 - 03:00 Carlos Stein - U. de Deportes
SPA LL2 16/02 - 03:00 เอลเช่ - เรอัล ซาราโกซ่า
URU PD 16/02 - 03:00 Maldonado - Boston River
URU PD 16/02 - 03:00 Montevideo City - Progreso
VEN PD 16/02 - 03:00 AC Lala FC - La Guaira
VEN SD 16/02 - 03:00 Petroleros de Anzoategui - Libertador
VEN SD 16/02 - 03:00 Urena - Titanes
WOR CF 16/02 - 03:00 ชิคาโก้ ไฟร์ (Usa) - โคโลราโด้ ราปิดส์ (Usa)
WOR CF 16/02 - 03:00 Greenville (Usa) - Charleston (Usa)
WOR CF 16/02 - 03:00 Sporting Kansas City 2 (Usa) - Oklahoma City Energy (Usa)
ARG PN 16/02 - 03:30 CA Estudiantes - San Martin S.J.
CHI PD 16/02 - 03:30 Palestino - O'Higgins
ECU LP 16/02 - 03:30 Orense - Emelec
POR PL 16/02 - 03:30 Rio Ave - สปอร์ติ้ง ลิสบอน
ARG S 16/02 - 03:35 Huracan - Aldosivi
ARG TFA 16/02 - 03:45 San Martin Formosa - CDJU Gualeguaychu
BRA CM 16/02 - 04:00 Operario VG - Dom Bosco
BRA CN 16/02 - 04:00 Nautico - Sport Recife
MEX LPSA 16/02 - 04:00 Pioneros - Reboceros de La Piedad
MEX LPSB 16/02 - 04:00 Chimalhuacan - San Francisco
MEX LPSB 16/02 - 04:00 Dongu - Uruapan
MEX LPSB 16/02 - 04:00 Zitacuaro - Chapulineros
NIC LP 16/02 - 04:00 Chinandega - Jalapa
NIC LP 16/02 - 04:00 Managua FC - Real Madriz
PER L1 16/02 - 04:00 Sport Boys - Carlos Mannucci
URU PD 16/02 - 04:00 Penarol - CA Cerro
COL PA 16/02 - 04:05 America De Cali - Ind. Medellin
BOL DP 16/02 - 04:15 Guabira - Nacional Potosi
EL PD 16/02 - 04:15 Aguila - El Vencedor
WOR CF 16/02 - 04:30 Philadelphia Union (Usa) - Inter Miami CF (Usa)
ARG PN 16/02 - 04:35 Def. de Belgrano - Quilmes
ARG TFA 16/02 - 05:00 Sportivo Las Parejas - Central Norte
BRA CA 16/02 - 05:00 Manaus - Iranduba
BRA CC 16/02 - 05:00 Marcilio Dias - Figueirense
BRA CP 16/02 - 05:00 Bragantino - Oeste
BRA CP 16/02 - 05:00 Sao Paulo - Corinthians
BRA CS 16/02 - 05:00 Corumbaense - Chapadao
MEX LPSA 16/02 - 05:00 Cafetaleros de Chiapas 2 - Cafessa
MEX LPSA 16/02 - 05:00 Canoneros Marina - Canamy
MEX LPSA 16/02 - 05:00 Gavilanes de Matamoros - Mineros de Fresnillo
PAN LPF 16/02 - 05:00 Miguelito - Alianza
TRI PL 16/02 - 05:00 Central FC - Police
WOR CF 16/02 - 05:00 ดีซี ยูไนเต็ด (Usa) - ออร์แลนโด้ ซิตี้ (Usa)
BRA CT 16/02 - 05:15 Cerrado - SD Sparta
PAR PD 16/02 - 05:15 เซอร์โร่ ปอร์เตโน่ - Guairena FC
NOR CONCACAFCU20 16/02 - 05:30 Guyana U20 - Montserrat U20
ARG S 16/02 - 05:40 อดเลติโก้ ทูคูแมน - Argentinos Jrs
ARG S 16/02 - 05:45 Rosario Central - Gimnasia L.P.
ARG PN 16/02 - 06:00 Ferro - Ind. Rivadavia
ARG PCM 16/02 - 06:00 Laferrere - El Porvenir
BRA CM 16/02 - 06:00 Luverdense - Uniao Rondonopolis
BRA CP 16/02 - 06:00 Picos - Flamengo PI
BRA CR 16/02 - 06:00 Genus - Guajara
BRA CN 16/02 - 06:00 Confianca - River-PI
ECU LP 16/02 - 06:00 Macara - U. Catolica
EL PD 16/02 - 06:00 Santa Tecla - Chalatenango
GUA LN 16/02 - 06:00 Comunicaciones - Deportivo Mixco
MEX LMX 16/02 - 06:00 Pachuca - Puebla
MEX LMX 16/02 - 06:00 Toluca - U.N.A.M.- Pumas
MEX AMX 16/02 - 06:00 Zacatepec - Alebrijes Oaxaca
PAN LPF 16/02 - 06:00 Tauro - Costa del Este
URU PD 16/02 - 06:00 Wanderers - เดเฟนซอร์ สปอร์ติ้ง
VEN PD 16/02 - 06:00 Zamora - Aragua
WOR CF 16/02 - 06:00 แอลเอ กาแลกซี่ (Usa) - โตรอนโต้ เอฟซี (Can)
WOR VTSC 16/02 - 06:00 รีล ซอลต์ เลค - สปอร์ติ้ง แคนซัส ซิตี้
COL PA 16/02 - 06:10 Millonarios - Chico
ARG PN 16/02 - 06:35 Tigre - Atl. Rafaela
ARG PN 16/02 - 07:00 Alvarado - Barracas Central
CHI PD 16/02 - 07:00 Deportes Iquique - Antofagasta
MEX LPSA 16/02 - 07:00 UA Chihuahua - UA Zacatecas
TRI PL 16/02 - 07:00 La Horquetta - W Connection
WOR CF 16/02 - 07:00 Tampa Bay (Usa) - มอนทรีออล อิมแพ็ค (Can)
ARG PN 16/02 - 07:30 CA Mitre - Atletico Atlanta
PAR PD 16/02 - 07:30 Nacional Asuncion - Guarani
ARG S 16/02 - 07:50 Talleres Cordoba - San Lorenzo
AUS OFCCL 16/02 - 08:00 ABM Galaxy (Van) - Hienghene (Nca)
GUA LN 16/02 - 08:00 Coban Imperial - Siquinala
HON LN 16/02 - 08:00 Motagua - Real Espana
MEX LMX 16/02 - 08:00 Club America - Atlas
MEX AMX 16/02 - 08:00 Celaya - Zacatecas Mineros
NEW FC 16/02 - 08:00 Auckland City - Canterbury
NIC LP 16/02 - 08:00 Diriangen - Juventus Managua
NIC LP 16/02 - 08:00 Esteli - Ferretti
NIC LP 16/02 - 08:00 Sabanas - Ocotal
PAN LPF 16/02 - 08:00 San Francisco - Deportivo Universitario
PER L1 16/02 - 08:00 Alianza Lima - Grau
MEX LMX 16/02 - 08:06 Monterrey - Juarez
COL PA 16/02 - 08:15 Atl. Nacional - Dep. Cali
HON LN 16/02 - 08:15 Vida - Olimpia
NOR CONCACAFCU20 16/02 - 08:30 Nicaragua U20 - United States Virgin Islands U20
WOR VTSC 16/02 - 08:30 นิวยอร์ก เร้ด บูลล์ส - ฮุสตัน ไดนาโม
COS PD 16/02 - 09:00 Herediano - San Carlos
WOR VTSC 16/02 - 09:00 โคลัมบัส ครูว์ - Phoenix Rising
MEX LPSB 16/02 - 09:10 La Paz - Cafessa
MEX LMX 16/02 - 10:00 Guadalajara Chivas - Cruz Azul
MEX AMX 16/02 - 10:00 Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora
AUS NPLQ 16/02 - 11:00 Brisbane U21 - Capalaba FC
AUS OFCCL 16/02 - 11:00 Eastern Suburbs (Nzl) - Hekari Utd (Pap)
AUS W 16/02 - 11:30 Perth W - Brisbane Roar W
AUS A 16/02 - 12:00 Western United - บริสเบน รอร์
AUS W 16/02 - 12:00 Canberra W - Adelaide W
AUS W 16/02 - 12:00 Melbourne Victory W - Melbourne City W
JAP BCLC 16/02 - 12:00 คาวาซากิ ฟรอนตาเล่ - ชิมิสุ เอส-พัลส์
JAP BCLC 16/02 - 12:00 นาโกย่า แกรมปัส เอต - คาชิม่า แอนท์เลอร์ส
JAP BCLC 16/02 - 12:00 สากัน โตสู - คอนซาโดล ซัปโปโร
JAP BCLC 16/02 - 12:00 อูราวะ เรด - เวกัลตา เซนได
JAP BCLC 16/02 - 12:00 โยโกฮามา เอฟซี - ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า
AUS OFCCL 15/02 - 11:00 Finished Lautoka (Fij) 1 - 1 Malampa Revivors (Van) 1 - 1
WOR CF 15/02 - 11:30 Finished Adelaide City (Aus) 1 - 1 Para (Aus) 0 - 1
WOR CF 15/02 - 11:30 Finished NE Metrostars (Aus) 3 - 2 Fulham United (Aus) 2 - 1
WOR CF 15/02 - 12:30 Finished Sutherland Sharks (Aus) 1 - 2 Sydney Olympic (Aus) 1 - 1
AUS A 15/02 - 13:00 Finished เวลลิงตัน ฟีนิกซ์ 1 - 0 เมลเบิร์น ซิตี้ 0 - 0
AUS W 15/02 - 13:00 Finished Sydney W 3 - 0 WS Wanderers W 2 - 0
AUS NPLQ 15/02 - 14:30 Postponed Brisbane City 0 - 0 Peninsula 0 - 0
AUS NPLQ 15/02 - 15:00 Postponed Gold Coast 0 - 0 Gold Coast Knights 0 - 0
AUS NPLQ 15/02 - 16:00 Postponed Redlands 0 - 0 Queensland Lions 0 - 0
TUR 2LRG 15/02 - 17:00 Awarded Elazigspor 0 - 3 Nigde Anadolu 0 - 0
KEN PL 15/02 - 19:00 Cancelled Sony Sugar 0 - 0 Tusker 0 - 0
SYR PL 15/02 - 19:00 Postponed Al Karamah 0 - 0 Wathbah 0 - 0
GER RN 15/02 - 19:30 Cancelled Erfurt 0 - 0 Rathenow 0 - 0
ALB FD 15/02 - 20:00 Cancelled Koplik 0 - 0 Shkumbini Peqin 0 - 0
GER RW 15/02 - 20:00 Cancelled Lotte 0 - 0 SG Wattenscheid 0 - 0
GER RS 15/02 - 20:00 Postponed Alzenau 0 - 0 Steinbach Haiger 0 - 0
GER ON 15/02 - 21:00 Postponed Emden 0 - 0 Tundern 0 - 0
DR L1 15/02 - 21:30 Postponed Simba 0 - 0 AS Vita Club 0 - 0
ENG NL 15/02 - 22:00 Postponed AFC Fylde 0 - 0 Maidenhead 0 - 0
ENG NL 15/02 - 22:00 Postponed Barnet 0 - 0 Harrogate 0 - 0
ENG NL 15/02 - 22:00 Postponed Barrow 0 - 0 Dag & Red 0 - 0
ENG NL 15/02 - 22:00 Postponed FC Halifax 0 - 0 Sutton 0 - 0
ENG NL 15/02 - 22:00 Postponed Wrexham 0 - 0 Torquay 0 - 0
ENG NLN 15/02 - 22:00 Postponed Darlington 0 - 0 Leamington 0 - 0
ENG NLN 15/02 - 22:00 Postponed Southport 0 - 0 Spennymoor 0 - 0
ENG NLS 15/02 - 22:00 Postponed Eastbourne Boro 0 - 0 Wealdstone 0 - 0
SCO HL 15/02 - 22:00 Postponed Clachnacuddin 0 - 0 Nairn County 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}